» Охорона здоров'я » У стаціонарах області лікують 1303 пацієнтів із Covid-19

У стаціонарах області лікують 1303 пацієнтів із Covid-19

Автор: admin2 от 6-01-2021, 10:10
 (голосів: 0)

У стаціонарах області лікують 1303 пацієнтів із Covid-19За попередню добу в області коронавірус підтвердили у 324 осіб. Госпіталізували 99 осіб, скерували на самоізоляцію – 1759 людей.

128 пацієнтів лікують у реанімаційних відділеннях. 32 - на ШВЛ. За увесь час COVID підтверджено у 63610 осіб. Померло 1841 людей. Одужали від коронавірусної інфекції - 48901 осіб. У 1858 пацієнтів медики вперше взяли ПЛР-проби.

Знаходиться хворих в стаціонарах 1303, з них: у Львівській обласній інфекційній лікарні - 94 у Центрі легеневого здоров'я - 105 у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих - 117 у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» - 8 у ОКЛ - 23 у ЛШМД - 232 у 1 МКЛ - 65 у 5 МКЛ - 57 у 8 МКЛ - 63 у 1-му пологовому будинку – 9 у Львівській клінічній лікарні на ЗТ філії "ЦОЗ" АТ "Укрзалізниця" - 17 у Стрийській міській лікарні - 60 у Стебницькій міській лікарні - 37 у Рудківській лікарні - 41 у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи - 78 у Кам'янка-Бузькій ЦРЛ - 41 у Сокальській ЦРЛ - 30 у Жовківській ЦРЛ - 24 у Жидачівській ЦРЛ - 37 у Самбірській ЦРЛ - 29 у Буській ЦРЛ - 39 у Пустомитівській ЦРЛ - 42 у Перемишлянській ЦРЛ - 55

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua