» Охорона здоров'я » У стаціонарах області лікують 1467 пацієнтів із Covid-19

У стаціонарах області лікують 1467 пацієнтів із Covid-19

Автор: admin2 от 28-12-2020, 09:55
 (голосів: 0)

У стаціонарах області лікують 1467 пацієнтів із Covid-19За попередню добу в області коронавірус підтвердили у 270 осіб. Госпіталізували 47 осіб, скерували на самоізоляцію – 370 людей.

138 пацієнтів лікують у реанімаційних відділеннях. 30 - на ШВЛ. За увесь час COVID підтверджено у 60005 особи. Померло 1732 людей. Одужали від коронавірусної інфекції - 45090 осіб. У 417 пацієнтів медики вперше взяли ПЛР-проби.

Знаходиться хворих в стаціонарах 1467, з них: у Львівській обласній інфекційній лікарні - 108 у Центрі легеневого здоров'я - 144 у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих - 131 у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» - 10 у ОКЛ - 31 у ЛШМД - 213 у 1 МКЛ - 61 у 5 МКЛ - 69 у 8 МКЛ - 91 у 1-му пологовому будинку – 9 у Львівській клінічній лікарні на ЗТ філії "ЦОЗ" АТ "Укрзалізниця" - 16 у Стрийській міській лікарні - 70 у Стебницькій міській лікарні - 36 у Рудківській лікарні - 47 у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи - 93 у Кам'янка-Бузькій ЦРЛ - 49 у Сокальській ЦРЛ - 37 у Жовківській ЦРЛ - 39 у Жидачівській ЦРЛ - 39 у Самбірській ЦРЛ - 28 у Буській ЦРЛ - 42 у Пустомитівській ЦРЛ - 49 у Перемишлянській ЦРЛ - 55

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua