» Охорона здоров'я » 44 млн грн виділено з держбюджету на закупівлю кисневих концентраторів для Львівщини

44 млн грн виділено з держбюджету на закупівлю кисневих концентраторів для Львівщини

Автор: admin2 от 20-04-2021, 17:47
 (голосів: 1)

44 млн грн виділено з держбюджету на закупівлю кисневих концентраторів для ЛьвівщиниНа закупівлю кисневих концентраторів, необхідних для забезпечення лікарень, що надають медичну допомогу хворим на COVID-19,  для Львівської області з державного бюджету виділено 44 млн гривень. Завдяки цьому більше 2 тисяч хворих зможуть одночасно отримувати кисневу терапію.

В минулому році з державного бюджету область отримала 105 млн грн на забезпечення подачі кисню до закладів охорони здоров'я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19, що дало можливість забезпечити киснем понад 80 відсотків ліжкового фонду.

Нагадаємо, що з 4775 ліжок, облаштованих на Львівщині для хворих на COVID-19, на даний час 4300 забезпечені киснем. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua