» Охорона здоров'я » На підтримку закладів охорони здоров'я скерували понад 80 млн грн

На підтримку закладів охорони здоров'я скерували понад 80 млн грн

Автор: admin2 от 5-06-2020, 09:09
 (голосів: 0)

На підтримку закладів охорони здоров'я скерували понад 80 млн грнНа підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я Львівщина вже отримала з державного бюджету субвенцію в розмірі 88 млн грн із запланованих 206 млн гривень.

Із виділених коштів на доплату до заробітної плати (300% посадового окладу) медикам, що безпосередньо зайняті лікуванням пацієнтів з випадками гострої респіраторної хвороби, спричиненими вірусом COVID-19 за березень п. р. спрямовано 5,2 млн грн, забезпечення медикаментами хворих на цукровий та нецукровий діабет – 17,1 млн грн, оплату поточних видатків центру громадського здоров’я та закладів охорони здоров’я, які відповідно до законодавства не переходять на оплату послуг через НСЗУ – 27,5 млн грн, недопущення заборгованості з оплати праці в медичних закладах області, які надають стаціонарну медичну допомогу за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення – 38,2 млн гривень.

Це дозволило не допустити заборгованості перед медиками з виплат, гарантованих державою.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua