» Список статей за 21.06.2013
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

На теренах району діє Асоціація гірських провідників

Автор: admin от 21-06-2013, 16:03

На теренах району діє Асоціація гірських провідниківАсоціація гірських провідників "Ровінь" була створена 17 січня 2008 року з ініціативи Львівської Асоціації Розвитку Туризму та Дрогобицької Районної Ради, а також зацікавлених осіб в рамках реалізації програми «Добросусідство» Польща-Білорусія-Україна Інтеррег ІІІА/Тасіс СВС.

Тут, також,  знаходиться Туристичний осередок «Ровінь» та гірський притулок для туристів.

Асоціація та Туристичний осередок знаходяться в мальвоничому селі Довге (Гірське) Дрогобицького району, оточненому Національним природним парком "Сколівські Бескиди".

Більш детальна інформація про її діяльність на сайті Асоціації гірських провідників "Ровінь"

Хоч влада свого слова дотримала, пікетувальники знову вийшли на дорогу

Автор: admin от 21-06-2013, 13:21

Хоч влада свого слова дотримала, пікетувальники знову вийшли на дорогуСьогодні представники громад сіл Долішній Лужок та Бистриця на чолі зі своїми парохами знову організували акцію протесту з приводу стану дороги Дрогобич-Самбір. Пікет відбувся, незважаючи на те, що влада свого слова дотримала — ремонт автодороги розпочався. Дорожники розпочали ремонтні роботи у двотижневий термін, як і було обумовлено під час першої акції протесту. На цьому наголосив заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, який зустрівся з учасниками пікету за дорученням голови райдержадміністрації Михайла Винницького...