27 лютого відбулася спільна нарада із сільськими, селищними головами за участю голови районної ради Михайла Сікори і голови Асоціації сільських, селищних рад району Степана Коваля.
Перед учасниками наради виступив депутат обласної ради Михайло Задорожний, який інформував присутніх про цільові програми, що фінансуватимуться з обласного бюджету, і запросив органи місцевого самоврядування брати в них участь для вирішення тих чи інших проблемних питань району в різних сферах життєдіяльності.
Учасники наради обговорили питання стану доріг району та можливості їх часткового ремонту власними силами, зокрема, шляхом забору піщано-гравійної суміші без порушення чинного законодавства...













