» Список статей за 07.12.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

7 грудня День місцевого самоврядування в Україні

Автор: admin2 от 7-12-2014, 10:10

7 грудня День місцевого самоврядування в УкраїніВ Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування, встановлений Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 №1250/2000. Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого - самоврядне суспільство. Це давня слов’янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.

15 жовтня 1985 року європейськими державами був схвалений міжнародний пакт, який іменується «Європейська хартія місцевого самоврядування»...