Шановні освітяни Дрогобиччини!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем вчителя!
Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість!
Сьогодні, в час змін та реформ Українська держава покладає великі надії на вчительство, адже саме у ваших руках — майбутнє держави. Ви маєте надважливу місію - не просто дати школяреві багаж знань з того чи іншого предмету, а виховати активну, творчу, ініціативну людину, здатну знайти своє призначення у цьому світі та гідно відповісти на виклики часу.
Бажаю вам, шановні педагоги, міцного здоров'я, задоволення від вашої нелегкої праці, успіхів у всіх починаннях, поваги і любові!
З повагою
Голова районної державної адміністрації Андрій ШЕВКЕНИЧ













