» Список статей за 28.06.2017
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України

Автор: admin2 от 28-06-2017, 17:46

Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції УкраїниШановні співвітчизники!

Дорогі українці!

Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі.

Але наші предки залишили по собі також один із найдавніших конституційних документів взагалі в історії людства, в історії його політичної думки.

Цей документ з’явився у 1710 році, задовго до подібних актів і мав скорочену назву «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького»...

Вітання з Днем Конституції України

Автор: admin1 от 28-06-2017, 07:20

Вітання з Днем Конституції УкраїниШановні краяни!

Щиро вітаю Вас з Днем  Конституції України.

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, а тому ми з Вами впевнені, що всі задекларовані Конституцією права та свободи поступово будуть нормою життя громадян України.

Від щирого серця зичу міцного здоров’я, бадьорості духа та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє нашої спільної держави.

Слава Україні!

Голова районної державної адміністрації Володимир ШУТКО