» Список статей за 24.02.2018
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Допитливі та активні - Олег Синютка зустрівся із молоддю Львівщини

Автор: admin1 от 24-02-2018, 17:56

Допитливі та активні - Олег Синютка зустрівся із молоддю ЛьвівщиниСьогодні, 24 лютого, у Львівському обласному молодіжному центрі голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із молоддю Львівської області. Підтримка молодіжних ініціатив, поїздки, відпочинок, соціальні мережі, молодіжна політика в регіоні - лише  незначна частка запитань порушених у дружній бесіді молодих лідерів і очільника області. У неформальній обстановці Олег Синютка поділився міркуваннями про те, чого не слід забувати молоді.

«Завжди залишайтеся собою та гордіться тим, що ви – українці. Не забувайте про те, що ви молоді люди, тому не тратьте на марно час та старайтеся...