» Список статей за 28.05.2018
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Делегація Дрогобицького району взяла участь у Святі Героїв у Львові

Автор: admin2 от 28-05-2018, 21:07

Делегація Дрогобицького району взяла участь у Святі Героїв у Львові27 травня Львівщина вшанувала пам'ять українців, які пожертвували власним життям у боротьбі за свободу та незалежність України.

В урочистостях взяли участь представники Дрогобиччини. Делегацію Дрогобицького району у складі українських захисників, учасників національно-визвольної боротьби, членів сімей героїв Небесної сотні очолили перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та заступник голови районної ради Володимир Стецівка. Вони поклали квіти до пам’ятника Степану Бандері, вклонилися пам’яті новітніх українських героїв, пройшли урочистою ходою разом  з чисельною святочною громадою Львівщини.