» Список статей за 07.03.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Голова райдержадміністрації взяв участь у профспілкових зборах медичних працівників

Автор: admin2 от 7-03-2019, 09:49

Голова райдержадміністрації взяв участь у профспілкових зборах медичних працівниківВчора, 6 березня голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич взяв участь у профспілкових зборах працівників сфери охорони здоров’я району. Голова РДА інформував про кроки, зроблені райдержадміністрацією для забезпечення виплати заробітної плати медикам у зв’язку із запізнілим проведенням у районі реформи охорони здоров’я. Відповідаючи на запитання присутніх, А.Шевкенич запропонував розробити концепцію функціонування в районі стоматологічної служби для забезпечення надання стоматологічної допомоги мешканцям сіл.

Очільник району також зазначив, що недостатньою є робота медичних працівників щодо підписання декларацій з мешканцями...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua