Вчора, 6 березня голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич взяв участь у профспілкових зборах працівників сфери охорони здоров’я району. Голова РДА інформував про кроки, зроблені райдержадміністрацією для забезпечення виплати заробітної плати медикам у зв’язку із запізнілим проведенням у районі реформи охорони здоров’я. Відповідаючи на запитання присутніх, А.Шевкенич запропонував розробити концепцію функціонування в районі стоматологічної служби для забезпечення надання стоматологічної допомоги мешканцям сіл.
Очільник району також зазначив, що недостатньою є робота медичних працівників щодо підписання декларацій з мешканцями...













