» Інформація » Голова райдержадміністрації взяв участь у профспілкових зборах медичних працівників

Голова райдержадміністрації взяв участь у профспілкових зборах медичних працівників

Автор: admin2 от 7-03-2019, 09:49
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації взяв участь у профспілкових зборах медичних працівниківВчора, 6 березня голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич взяв участь у профспілкових зборах працівників сфери охорони здоров’я району. Голова РДА інформував про кроки, зроблені райдержадміністрацією для забезпечення виплати заробітної плати медикам у зв’язку із запізнілим проведенням у районі реформи охорони здоров’я. Відповідаючи на запитання присутніх, А.Шевкенич запропонував розробити концепцію функціонування в районі стоматологічної служби для забезпечення надання стоматологічної допомоги мешканцям сіл.

Очільник району також зазначив, що недостатньою є робота медичних працівників щодо підписання декларацій з мешканцями. Він рекомендував активізувати цей процес, від якого залежить збереження закладів охорони здоров’я в селах, оперативність надання лікарської допомоги їхнім жителям та заробітна плата медичних працівників.

У зборах взяв участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас, який також відповів на запитання присутніх.

 

Голова райдержадміністрації взяв участь у профспілкових зборах медичних працівників

 

Голова райдержадміністрації взяв участь у профспілкових зборах медичних працівників
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua