» Список статей за 18.07.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin2 от 18-07-2019, 18:16

Вдосконалення механізму надання соціальних і реабілітаційних послуг розглянули під час експертної зустрічіУдосконалення механізму надання соціальних і реабілітаційних послуг розглянули сьогодні, 18 липня, під час експертної зустрічі у форматі відеоконференції з представниками Міністерства у справах ветеранів України. Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

У межах зустрічі порушили питання щодо внесення змін до Державної цільової програми з фізичної, медичної, психологічної реабілітації і соціальної реадаптації учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях,..

Відкриття власної справи – шлях до самореалізації. Семінар для сільської молоді

Автор: admin2 от 18-07-2019, 15:39

Відкриття власної справи – шлях до самореалізації. Семінар для сільської молоді17 липня з ініціативи райдержадміністрації в Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар для молоді  - мешканців сільської місцевості. Захід проходив за участю заступника голови районної державної адміністрації Володимира Ханаса, представника бюро правової допомоги Петра Габрівського. Мета семінару - донести до молоді  інформацію про актуальність ведення власної справи на селі.  Кожна особа самостійно обирає найбільш оптимальний варіант працевлаштування, одні – прагнуть знайти постійну роботу, інших влаштовує тимчасова чи сезонна праця, а найнаполегливіша, ініціативна молодь прагне спробувати свої сили у бізнесі. На семінар  «Як розпочати свій бізнес», запросили   тих, хто зацікавився ідеєю самостійного господарювання...