» Список статей за 11.05.2020
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin2 от 11-05-2020, 07:59

У зв’язку із збільшенням захворюваності на коронавірус, обласна комісія ТЕБ і НС зобов'язує продовжити карантин без пом’якшувальних заходів10 травня у зв’язку із зростанням кількості захворювань на коронавірус в області, відбулось засідання обласної комісії ТЕБ і НС. За підсумками засідання прийнято рішення про продовження карантину без пом’якшувальних заходів до 15 травня.

«Враховуючи збільшення кількості хворих, а також летальні випадки від коронавірусу в області, комісія зобов'язує продовжити карантин до 15 травня. Відтак, ті послаблення, які були заплановані з 11 травня, будуть вводитися з 15»,- зазначив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень...