» Список статей за 28.11.2020
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Біля Колони Свободи запалили свічки пам'яті жертв Голодомору в Україні

Автор: admin2 от 28-11-2020, 17:21

Біля Колони Свободи запалили свічки пам'яті жертв Голодомору в УкраїніСьогодні, 28 листопада в День вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні біля пам’ятного знака Колона Свободи відбулася панахида пам’яті жертв Голодомору в Україні 32-33 років. Спільно з отцем-капеланом Михайлом Коліщаком присутні помолилися за душі мільйонів українців, які загинули від штучного голоду, організованого комуністичним режимом.

Представники районної влади - перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови РДА Тарас Матолич та заступник голови районної ради Микола Андріїв запалили свічки та поклали колоски в пам’ять про невинно убієнних.

Сьогодні День пам'яті жертв Голодомору

Автор: admin2 от 28-11-2020, 09:07

Сьогодні День пам'яті жертв ГолодоморуЩороку, в четверту суботу листопада, Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів - великих злочинів проти нашого народу.
Запрошуємо сьогодні, 28 листопада, приєднатися до загальноукраїнської акції та запалити на підвіконнях своїх осель Свічку пам'яті жертв геноциду української нації!

Голодомор 32-33 років - геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу. Ця кваліфікація випливає із Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року “Про запобігання злочину геноциду і покарання за нього” та Закону України “Про Голодомор 1932–1933 років в Україні” від 28 листопада 2006 року. Способом реалізації геноциду став штучний масовий голод, організований керівництвом комуністичної партії Радянського Союзу та Радянської України. Голодомор спричинив загибель мільйонів українців на території Української СРР і Кубані. Радянська влада злочинно замовчувала факт Голодомору. Моральний обов’язок держави та суспільства перед минулими та наступними поколіннями – вшановувати пам’ять жертв трагедії, щоб запобігти повторенню подібних трагедій у майбутньому.