» Список статей за 15.05.2021
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Голова райдержадміністрації зустрівся з громадською радою при РДА

Автор: admin2 от 15-05-2021, 16:08

Голова райдержадміністрації зустрівся з громадською радою при РДА На запрошення громадської ради при райдержадміністрації голова РДА Степан Кулиняк взяв участь у її засіданні, яке відбулося сьогодні, 14 травня. У вступному слові очільник району зупинився на завершенні реформи децентралізації та інформував про зміну статусу і повноважень райдержадміністрації та районної ради, які чекають свого узаконення на законодавчому рівні. Відбулася тривала і предметна розмова з актуальних питань, які турбують громадськість Дрогобиччини. Зокрема, Степан Кулиняк повідомив, що як депутат Дрогобицької міської ради підготував проєкти рішень міської ради..