» Культура » В Уличному діти малювали Україну

В Уличному діти малювали Україну

Автор: admin2 от 25-08-2016, 12:42
 (голосів: 0)

В Уличному діти малювали УкраїнуНапередодні Дня Незалежності України бібліотека с.Уличного перетворилася на веселу, гамірну художню студію, де діти створювали справжні шедеври hand made - розмальовували власні футболки оригінальними написами та малюнками.

Всього лиш кілька пензлів, кольорові фарби та творча ідея засвітили на дитячих обличчях щирі посмішки, викликали шквал позитивних емоцій. Захід сподобався і дорослим, адже немає більшого щастя, аніж радісний сміх дітей. Саме вони в своїх руках тримають ключі від майбутнього. Кожна дитина – чистий струмок і щоб він залишався таким, його потрібно постійно підживлювати джерелами любові, ніжності, добра, патріотизму.

В Уличному діти малювали Україну

В Уличному діти малювали Україну

В Уличному діти малювали Україну

В Уличному діти малювали Україну

В Уличному діти малювали Україну


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua