22 листопада в читальній залі Дрогобицької районної бібліотеки для дітей відбувся семінар-навчання «Презентуємо себе - презентуємо свою бібліотеку: секрети успішного виступу».
Семінар провела завідуюча науково-методичним відділом Львівської обласної бібліотеки для дітей Любов Сташко.
Участь у семінарі взяли бібліотекарі Дрогобицької РЦБС та методисти Ірина Хамандяк та Марія Гелій. Присутні дізналися багато корисного про володіння ораторським мистецтвом та взяли участь у практичному занятті, де мали змогу продемонструвати засвоєний матеріал.













