» Культура » В Меденичах відбувся семінар бібліотекарів

В Меденичах відбувся семінар бібліотекарів

Автор: admin2 от 23-11-2016, 12:44
 (голосів: 0)

В Меденичах відбувся семінар бібліотекарів22 листопада в читальній залі Дрогобицької районної бібліотеки для дітей відбувся семінар-навчання «Презентуємо себе - презентуємо свою бібліотеку: секрети успішного виступу». 
Семінар провела завідуюча науково-методичним відділом Львівської обласної бібліотеки для дітей Любов Сташко. 
Участь у семінарі взяли бібліотекарі Дрогобицької РЦБС та методисти Ірина Хамандяк та Марія Гелій. Присутні дізналися багато корисного про володіння ораторським мистецтвом та взяли участь у практичному занятті, де мали змогу продемонструвати засвоєний матеріал.

В Меденичах відбувся семінар бібліотекарів


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua