![]()
2 грудня з ініціативи методиста Оксани Климишин на базі методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації відбувся семінар-практикум на тему «Творчий педагог – творчі діти». Досвід роботи презентували завідувачка ДНЗ «Півник» с.Грушів Любов Різник, вихователі Ірина Хомей, Олександра Кіт, Ольга Пецюх, музичний керівник Леся Мороз. Учасники семінару-практикуму прослухали лекцію про роль творчої діяльності у розвитку дошкільнят.













