6 грудня в читальній залі Дрогобицької ЦРБ було презентовано монографію бібліотекаря бібліотеки-філії с.Доброгостів Стефанії Пушак «Іван Франко – учасник українсько-польського діалогу», яка є науково-дослідницькою працею (дисертацією), написаною авторкою у Любліні (Польща), коли вона навчалася в аспірантурі при Європейському колегіумі польських й українських університетів. У монографії на основі чималої кількості польських друкованих архівних матеріалів від кінця XIX до кінця XX століття, опираючись на історичні й історично-філософські праці польських та українських науковців, авторка здійснює аналіз поглядів Івана Франка на польсько-українські стосунки під кутом діалогу між двома національно-культурними парадигмами. А також вперше представляє польську рецепцію творчої та суспільно-політичної діяльності Франка.
У заході взяли участь Євгенія Кислиця і Світлана Пересаденко, які надали спонсорську допомогу у виданні книжки, та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Козар.













