» Культура » Дітям та молоді з особливими потребами подарували свято

Дітям та молоді з особливими потребами подарували свято

Автор: admin1 от 23-12-2016, 16:40
 (голосів: 2)

Дітям та молоді з особливими потребами подарували святоДрогобицький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проводить традиційний щорічний фестиваль для дітей та молоді з особливими потребами: «Повір у себе і в тебе повірять інші». Ось і сьогодні в районному народному домі відбулось свято для них. Привітав з святами дітей, молодь і дорослих перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, побажавши їм здоров’я, успіхів, віри в свої сили та благополуччя. Ці діти та молоді люди, як ніхто інший хочуть повірити в чудо, в чудо зцілення. І соціальні працівники разом з відділом культури та туризму подарували їм часточку тепла і радості – до них завітав Святий Миколай. В свою чергу діти підготували невеличке дійство – декламували вірші, виконували колядки та пісні і треба було бачити щиру радість в їх очах, коли вони отримували подаруночки від Святого Миколая.

Дітям та молоді з особливими потребами подарували святоКоординатор центру для молоді благодійного Фонду «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ» Людмила Смолень щиро подякувала організаторам за таке гарне свято подароване дітям. Не оминув увагою Святий Миколай і вихованців школи-інтернату села Нагуєвичі.

Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни. Ми їх любимо, виховуємо, дбаємо про їх здоров’я та майбутнє. Вони всі рівні у своїх правах, але можливості у них різні. Є діти, які з веління долі – від народження чи в силу трагічних обставин – не можуть бачити, чути або ходити. Діти, які не можуть вийти на вулицю без допомоги мами чи тата, діти, які малюють прекрасні картини і не можуть їх побачити, діти, які співають і зачаровують своїми піснями оточуючих, проте не можуть почути власного співу, діти прикуті до інвалідного візка. Але вони, всупереч проблемам здоров’я, творять, навчаються, працюють. Ми не в змозі дати їм втрачене, але нашими спільними зусиллями можемо допомогти знайти себе в житті, розкрити свої здібності, повірити у свої сили, в себе.

Сьогоднішній святковий захід «Повір у себе!» створив дітям з особливими потребами святкову атмосферу, подарував їм радість, незабутні враження та приємні емоції. А для дітей це чудова можливість зустрітися, поспілкуватися, весело й цікаво провести час. Це допоможе їм повірити у свої сили та з вірою і впевненістю сміливо крокувати по життю.

На завершення разом всі учасники свята заспівали «Многая літа», а артисти побажали "...щастя, добра і любові".

 

Дітям та молоді з особливими потребами подарували свято
Дітям та молоді з особливими потребами подарували свято
Дітям та молоді з особливими потребами подарували свято
Дітям та молоді з особливими потребами подарували свято
Дітям та молоді з особливими потребами подарували свято
Дітям та молоді з особливими потребами подарували свято
Дітям та молоді з особливими потребами подарували свято
Дітям та молоді з особливими потребами подарували свято
Дітям та молоді з особливими потребами подарували свято

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua