15 січня в Народному домі с.Вороблевичі відбулося «Свято коляди».У ньому брали участь учасники художньо-просвітницького колективу, вокального гуртка, церковний хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці.
Учасниками художньої самодіяльності була поставлена вистава «На Святий вечір» де панувала атмосфера родинного тепла, любові. У гості з колядою завітав Вертеп з народного дому с.Ролів.
Усі щиро зустрічали колядників та частували пампухами.













