11 лютого у селі Літиня відбулося свято " Прощання з колядою", за участю хорового колективу та учасників художньої самодіяльності народного дому під керівництвом Федора Пігута.
Програма свята була насиченою і цікавою. Із заключним словом до всіх колядників та гостей звернувся отець Володимир Раделицький, він особливу увагу приділив молитві, збереженню та відновленні українських традицій.
Лунали народні колядки, молитва до Бога за народ та мир в Україні.













