Минулої неділі відбувся ІІ етап районного огляду-конкурсу «Колядує Франкове підгір’я». Огляд-конкурс відбувся в народних домах сіл Бистриця, Ступниця та в школі селища Меденичі.
Зали були переповнені глядачами. Всі дійства розпочиналися із благословення священиків. У кожному залі панувала родинна атмосфера, всі глядачі поринули у таїнство новонародженого Ісуса, прославляли його та дружно колядували разом із конкурсантами.













