» Культура » Колядує Франкове Підгір’я

Колядує Франкове Підгір’я

Автор: admin2 от 14-01-2014, 12:03

Колядує Франкове Підгір’яСтало вже традицією кожного року на Різдвяні свята проводити свято зимового фольклору «Колядує Франкове Підгір’я». Не став винятком і цей рік. 12 січня пройшли перші кущові огляди в Народних домах сіл Новий Кропивник, Станиля, Довге Гірське. Колядники багатьох сіл нашого району підготували цікаві вертепні дійства та колядки. Другий тур кущового огляду відбудеться 26 січня в Народних домах сіл Уріж та Новошичі. Кращі колективи візьмуть участь у заключному гала-концерті переможців, що відбудеться 2 лютого в районному Народному домі.

12 січня в м.Трускавці відбувся обласний огляд – конкурс зимового фольклору «Колядує Франкове Підгір’я», де взяв участь фольклорний колектив народного дому с.Биків.