У вівторок, 7 лютого, в залі районного народного дому відбулася перша в цьому році нарада працівників культури району, яка розпочалася постановкою «Мойсей» за однойменною поемою Івана Франка у виконанні працівників районного народного дому.
Керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба подякував працівникам культури за проведення святкових Різдвяних виступів, побажав плідної творчої праці та розповів про поїздку в місто Авдіївку, де вони виступали з вертепом в різних містах та селах сходу України. Він подякував та вручив грамоти активним учасникам поїздки – начальнику відділу культури та туризму Надії Козар, депутату районної ради Михайлові Лужецькому та молодим хлопцям і дівчатам з села Медвежа, головному спеціалісту з питань молоді Віталію Ковалишину та іншим.
Від імені Львівського обласного державного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи нагороду також отримав учасник обласного зимового фольклору «Нова радість стала» фольклорний колектив народного дому села Мокряни (керівник Іван Кулиняк). Також Надія Козар вручила грамоти учасникам заключного концерту районного огляду-конкурсу «Колядує Франкове Підгір’я».
Після цього нарада працівників культури продовжила свою роботу в секціях.













