» Культура » Чергова нарада працівників культури проходила в оновленому приміщенні районного народного дому

Автор: admin2 от 7-09-2016, 16:20

Чергова нарада працівників культури проходила в оновленому приміщенні районного народного дому6 вересня відбулася нарада працівників культури району, яку провели у відремонтованій залі районного народного дому.

Вона розпочалася концертною програмою мистецьких колективів району. Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад привітав присутніх з таким гарним приміщенням районного культурного центру, побажав плідної творчої праці задля збереження традицій та розвитку культури на Дрогобиччині. Власну поезію подарував працівникам культури учасник АТО Руслан Щерба. У нараді також взяв участь головний редактор місцевого радіо Йосип Фиштик.

Начальник відділу культури і туризму Надія Козар подякувала колегам за проведені в населених пунктах заходи з нагоди Дня незалежності України та 160-хЧергова нарада працівників культури проходила в оновленому приміщенні районного народного дому роковин народження Івана Франка. Надія Козар також акцентувала увагу на участі творчих колективів у Святі меду, яке відбудеться в Меденичах 18 вересня, на інших поточних питаннях.

Цього ж дня у фойє народного дому демонструвалася виставка творчих робіт вишивальниці, уродженки с.Лішня Надії Марцели (Польща).