» Культура » У Волощанській бібліотеці читали українську поезію

У Волощанській бібліотеці читали українську поезію

Автор: admin2 от 23-03-2017, 09:01
 (голосів: 2)

У Волощанській бібліотеці читали українську поезіюВ приміщенні бібліотеки — філії с. Волоща була проведена година поезії “Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі”, присвячена Всесвітньому дню поезії.

Захід провели і підготували бібліотекар Ганна Павлюх та вчитель української мови та літератури Леся Калямон.

Присутніми на святі були депутат районної ради Андрій Нечипір, працівники сільської ради, вчителі, учні 6 класу, які брали активну участь у масовому заході.

Бібліотекар розповіла, коли виникло свято поезії і де його вперше святкували. Також розповіла про найправдивішу поетесу сучасності Ліну Костенко.

Ведучі Леся Крупач та Вікторія Терлецька розповіли коли виникло перше поетичне слово на землі, про долю поетів. Учні декламували вірші Ліни Костенко, Лесі Українки, Василя Симоненка, Володимира Сосюри.

А на завершення заходу заспівали пісню “Виростеш ти сину, вирушиш в дорогу” під керівництвом директора народного дому Андрія Нечипора.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua