» Культура » Година поезії в бібліотеці – філії с. Волоща

Година поезії в бібліотеці – філії с. Волоща

Автор: admin1 от 22-03-2019, 14:24
 (голосів: 0)

Година поезії в бібліотеці – філії с. ВолощаГодина поезії «Знову поезія кличе нас» була проведена в бібліотеці – філії с. Волоща бібліотекарем Ганною Павлюх. На свято поезії були запрошені учні третього класу  із вчителем Ганною Івахів.

Бібліотекар розповіла дітям що таке поезія, про роль поезії в житті людини, про те, як поезія вчить пізнавати довколишній світ і себе в ньому. 

Діти декламували вірші  Івана Франка, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Наталі Забілої. Учні збагатилися новими відчуттями на поетичній ниві життя.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua