Година поезії «Знову поезія кличе нас» була проведена в бібліотеці – філії с. Волоща бібліотекарем Ганною Павлюх. На свято поезії були запрошені учні третього класу із вчителем Ганною Івахів.
Бібліотекар розповіла дітям що таке поезія, про роль поезії в житті людини, про те, як поезія вчить пізнавати довколишній світ і себе в ньому.
Діти декламували вірші Івана Франка, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Наталі Забілої. Учні збагатилися новими відчуттями на поетичній ниві життя.













