» Культура » Сьогодні Мирослав Дочинець ділився своєю творчістю з дрогобичанами

Сьогодні Мирослав Дочинець ділився своєю творчістю з дрогобичанами

Автор: admin1 от 28-04-2017, 19:33

Сьогодні Мирослав Дочинець ділився своєю творчістю з дрогобичанами28 квітня у Дрогобицькому районному народному домі, в рамках проекту «Перехресні стежки», автором якого є Анна Литвин відбулася творча зустріч із відомими письменником, журналістом, філософом Мирославом Дочинцем.

Мирослав Дочинець – член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, відзначений низкою літературних премій, в тому числі трьох міжнародних, а також відзнакою «Золотий письменник України». В 2014 році за романи «Криничар» та «Горянин» удостоєний Національної премії ім. Т. Сьогодні Мирослав Дочинець ділився своєю творчістю з дрогобичанамиШевченка, написав близько 20 книг, які стали українським народним бестселером. Його твори знайшли свого читача й за кордоном – багато книг перекладені на різні мови світу. Мирослав Дочинець став одним із найпопулярніших письменників сучасності.

Учасники зустрічі  із захопленням поринули у творчий світ пана Мирослава. Автор, презентуючи свої книги, розповів про свої творчі дітища. Присутні почули від письменника чимало цікавих філософських думок. Твори Мирослава Дочинця сповнені життєвої мудрості та знань про світ, людину, природу. Свої книги письменник подарував для читачів бібліотек Дрогобицької районної централізованої бібліотечної системи. Найвідомішою та найпопулярнішою книгою письменника є збірник заповідей життя 104-річного карпатського мудреця Андрія Ворона «Многії літа, благії літа». Як розповів автор, її загальний тираж є найбільшим за роки незалежності України і складає декілька мільйонів примірників. Шанувальники творчості  Мирослава Дочинця  мали можливість отримати книги з його автографом.

Сьогодні Мирослав Дочинець ділився своєю творчістю з дрогобичанами