» Культура » Презентація нових книг та творчий вечір Василя Кузана в Дрогобицькому РНД

Презентація нових книг та творчий вечір Василя Кузана в Дрогобицькому РНД

Автор: admin1 от 14-03-2018, 10:33

Презентація нових книг та творчий вечір Василя Кузана в Дрогобицькому РНДАвтор більше двадцяти книг та понад 150 пісень Василь Кузан у вівторок, 13 березня, презентував у центральній районній бібліотеці свої дві нові книги «Дьондята» та «Різдво метелика». Нещодавно йому виповнилось 55 років і поет презентуватиме свої книги по всій Україні, сьогоднішня зустріч – лише четверта із запланованих п’ятдесяти п’яти.

«Глибоко автентична атмосфера Закарпаття, унікальний колорит мови, гірський темперамент та споконвічна мудрість народу, самобутність звичаїв і традицій, неповторний дух величавої таємниці землі, ментальна гордість чоловіків та лагідна врода жінок, їх трепетна любов – усе це поезія Василя Кузана, написана серцем і виспівана тією мовою, якою говорять його батьки».

Опісля в Дрогобицькому районному народному домі відбувся творчий вечір поета, на якому прозвучала лише невелика частина його віршів та пісень. Привітати Василя Кузана прийшли голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, колеги по перу, друзі поета, творчі наставники, авторитетні люди Дрогобиччини та літературна інтелігенція України.

Секретар і член правління Національної спілки письменників України Ярослав Ткачівський вручив Василю Кузану відзнаку – золоту медаль НСПУ.

Презентація нових книг та творчий вечір Василя Кузана в Дрогобицькому РНД