01.06.2017 року в приміщенні бібліотеки-філії с. Дережичі, відбувся дитячий ранок : "Віддаймо цей світ дитині". Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу, подивились, що є діти з їхніми проблемами і потребами. Ми робимо свято, щоб послухати дітей та інколи в них повчатися - звернулася до всіх присутніх зав. бібліотекою-філією Г. Сенюта. Очима, думками і руками були зроблені малюнки, аплікації і вишивки. Учні школи привітали віршами всіх присутніх.













