» Культура » У Дережицькій бібліотеці вшанували пам'ять жертв Голодомору в Україні

У Дережицькій бібліотеці вшанували пам'ять жертв Голодомору в Україні

Автор: admin2 от 22-11-2017, 09:14
 (голосів: 0)

У Дережицькій бібліотеці вшанували пам'ять жертв Голодомору в УкраїніГолодомор - штучно створений у 1932-1933 рр. більшовицьким режимом СРСР голод, від якого загинули мільйони українців. В суботу, 25 листопада вшановуємо пам'ять громадян України, які загинули від голодомору.

Учора в приміщенні бібліотеки-філії села Дережичі була проведена літературна година до Голодомору 1932-1933 рр. "Голгофа -голодної смерті". Підготували і провели літературну годину бібліотекар Сенюта Г.,директор народного дому Паук Г., учні школи Павелко О., Комарницька І.

 

У Дережицькій бібліотеці вшанували пам'ять жертв Голодомору в Україні

 

У Дережицькій бібліотеці вшанували пам'ять жертв Голодомору в Україні



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua