» Культура » День Конституції в бібліотеці Грушова

День Конституції в бібліотеці Грушова

Автор: admin2 от 29-06-2017, 12:37

День Конституції в бібліотеці Грушова“Конституція України — головний підручник життя” - саме під такою назвою в бібліотеці-філії с.Грушів Старе пройшла бесіда, яку підготувала і провела завідувач бібліотеки-філії Світлана Летнянчин.

Цього дня юні користувачі бібліотеки познайомилися з найголовнішим Законом нашої держави — Конституцією України. Бібліотекар розповіла присутнім, що таке держава, демократія, громадянський обов'язок і права людини, нація і національні меншини, державні символи України, розуміння прав та обов'язків громадянина. Доповнили розповідь вірші про Україну у виконанні Ірини Кравців, Наталії Кріль, Віктора Поповича.

На завершення заходу заступник директора Грушівської ЗСШ І-ІІІ ст. Ганна Андрухів подякувала за змістовну розповідь та звернулась до присутніх словами Сергія Головатого: “Нехай же Конституція України — головний підручник життя громадянина та правил поведінки - стане дороговказом тобі, твоїм батькам, усій твоїй родині на шляху до щасливої України”.