» Культура » День Конституції в Грушівській бібліотеці

День Конституції в Грушівській бібліотеці

Автор: admin2 от 29-06-2016, 14:56

День Конституції в Грушівській бібліотеціВ бібліотеці-філії с.Грушів Старий відбувся усний журнал “Україна — держава європейська” з нагоди 20-ї річниці прийняття Конституції України, який підготували і провели завідувач бібліотеки-філії с.Грушів Старий Світлана Летнянчин та бібліотекар бібліотеки-філії с.Грушів Красне Оксана Василик. “Цей усний журнал — це подорож у часі. Ми пригадаємо героїчне минуле нашої Батьківщини, осягнемо її науковий, творчий, економічний потенціал і побачимо, що Україна — давня і водночас молода, перспективна європейська держава” - такими словами розпочала усний журнал Світлана Летнянчин. Ведучими були Вікторія Огар та Ірина Бойчин, які вели присутніх сторінками історії, звичаїв, традицій нашої держави, зобразили шлях становлення України як держави.

Розповіді ведучих переплітались віршами та піснями у виконанні Уляни Дзюрик, Надії Зенів, Андріани Пулак, Тараса та Степана Хрунів.

На заході були присутні працівники сільської ради, вчителі школи, жителі села.

День Конституції в Грушівській бібліотеці