Літні канікули – час веселих пригод та розваг. Важливо, щоб відпочинок був цікавий і корисний. Таку змогу мали юні користувачі бібліотеки-філії села Ріпчиці, для яких 26 липня було проведено майстер-клас із малювання «Намалюю літечко, сонечко і квіточки…»
Розбавити будні кольорами з бібліотекарем Світланою Вереницькою прийшли Оля Мицак, Віта Отаман, Таня Белецька, Вероніка Полівода та Вікторія Полівода.
По завершенню заходу діти пішли з усмішками на обличчі та чудовими малюнками.













