У другу неділю травня ми святкуємо День Матері. Всі вітають своїх матусь і щиро дякують їм за їхнє добро, ласку і безмежну любов до своїх дітей. 11 травня в народному домі села Снятинка було проведено майстер-клас.
Діти своїми руками виготовляли привітальні листівки, щоб у цю прекрасну травневу неділю привітати своїх дорогих матусь. Захід підготували та провели бібліотекар Любов Турик та директор Народного дому Віра Копач.













