23 серпня в бібліотеці-філія села Лішня відбувся майстер -клас "Блакитно-жовте дерево надії", присвячений Дню Прапора, а також усім, хто мужньо відстоює честь і свободу нашої Батьківщини. Організаторами заходу були завідувач бібліотеки Віра Висятицька, бібліотекар Христина Малик та директор народного дому Галина Федис.
Учасники майстер-класу вчилися робити квітку із серветок. Квіти були символічних кольорів: блакитного та жовтого, з яких зробили дерево.
Кожна дитина з любов’ю намагалася долучитися до роботи. Дерево надії стало прикрасою народного дому до Дня Незалежності.













