Напередодні Дня Святого Валентина в бібліотеці-філії с. Летня разом із працівниками народного дому відбувся майстер - клас, присвячений цьому дню.
Діти у знак любові підготували своїми руками сердечка-підвіски. Кожен учасник отримав два сердечка, одним з яких прикрасивсимволічне дерево-життя, а друге - залишив собі на згадку про цей день.
Це захопливе заняття принесло задоволення і хороший настрій всім учасникам майстер-класу.













