Під такою назвою проведений мистецький захід в народному домі с. Лішня. Свято розпочали ведучі Васюрко С. та Степановська Н. які надали слово для Благословення о. Олегу Кекошу та слово вітання сільському голові Роману Настьошину. Звучали повстанські та стрілецькі пісні,пісні про Україну,про маму, народні ліричні та жартівливі пісні, а виконували їх солісти та дуети, молодіжний вокальний ансамбль, фольклорний колектив та чоловічий вокальний ансамбль. На закінчення хвилини радості та сміху приніс виступ художньо-просвітницького колективу народного дому. Захід підготували працівники народного дому та бібліотеки.













