» Культура » Працівники культури району навчаються у Школі культурних студій

Працівники культури району навчаються у Школі культурних студій

Автор: admin2 от 7-11-2017, 10:41

Працівники культури району навчаються у Школі культурних студійЗавідувач бібліотеки-філії с.Рихтичі Ольга Домін, директор народного дому смт Меденичі Ірина Полівода та директор народного дому с.Сілець Любов Рогач беруть участь у тренінгах, лекціях, практичних заняттях, панельних дискусіях, екскурсіях, культурному дозвіллі в рамках Школи культурних студій, яку організував департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Як уже повідомлялося, Школа культурних студій для працівників закладів культури області проходить на базі Центру Митрополита Андрея Шептицького та народного дому с.Пасіки-Зубрицькі. Її мета - розвиток творчих ініціатив, спрямованих на соціальний, культурний і освітній розвиток громад Львівщини, налагодження партнерства, підвищення рівня компетентності працівників культури, росту їхньої професійної майстерності. Учасники занять отримають відповідні сертифікати.