3 липня працівники бібліотек-філій с. Верхні Гаї Світлана Стасик та смт. Меденичі Людмила Дмитрюк взяли участь в управлінській навчальній програмі для працівників культури Львівщини "Школа культурних студій", яку організували Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада і департамент з питань культури національностей та релігій.
Бібліотекарі довідались багато цікавого з питань реалізації соціальних проектів у сфері культури, про створення громадських організацій та можливості інноваційних проектів у бібліотеці. Після закінчення семінару працівники бібліотеки отримали сертифікати учасників навчальної програми.













