Вчора в районному народному домі відбувся творчий вечір Максима Перев'язка — учасника Революції Гідності, учасника АТО, волонтера. Підтримати свого товариша та разом з ним виконати твори, які народилися чи звучали на Майдані і в АТО та запали глибоко в душу, прийшли відомий автор та виконавець Зеновій Медюх, скрипаль-віртуоз Орися Стецяк, музичний гурт “Теплий вересень”, колеги з гуртів “Кулі” та “Oksi-M”, у яких бере участь Максим Перев'язко.
Глядачі, серед яких - побратими з Майдану та війни на сході України, друзі-волонтери, районне керівництво, депутати, небайдужі мешканці, гарячими оплесками підтримували кожен виступ. Благословив початок дійства військовий капелан о.Тарас Куспись.
Зеновій Медюх, який разом з Максимом Перев'язком є учасником відомого і популярного в Україні проекту “Пісні війни”, підтримував у залі дух невимушеності, щирості і непідробного патріотизму. Згадуючи хлопців, які в ці останні роки віддали своє життя за Україну, він попросив, щоб свічка пам'яті, яка несе світло і тепло, завжди світила в наших душах як вічний спомин про їхню жертву. Даруючи глядачам свою особливо зворушливу пісню “Молитва на Різдво”, Зеновій Медюх закликав у Різдвяні дні пам'ятати про тих, хто в холодних окопах захищає наш спокій, і молитися за них, віддаючи їм частинку своєї душі.
З першим творчим вечором Максима Перев'язка та його друзів привітав голова Дрогобицького відокремленого підрозділу Всеукраїнського об'єднання ветеранів АТО Олег Кіндратів.
На завершення концерту весь зал разом заспівав Гімн України.
У фойє народного дому експонувалися творчі роботи відомого художника та реставратора, волонтера Левка Скопа, який разом з Максимом Перев'язком відкриває мистецьку студію для обдарованих дітей та молоді. Доброчинні пожертви, зібрані під час концерту, будуть використані на розвиток студії.













