Сьогодні, 5 лютого в Дрогобицькому районному народному домі у рамках проекту «Героям слава!» та до 90-річчя утворення ОУН відбувся концерт військово-патріотичного гурту «Кулі». Солісти гурту Максим Перев’язко та Зиновій Медюх брали участь в Революції Гідності, згодом стали бійцями першого добровольчого батальйону ім. С. Кульчицького Національної гвардії України.
Перед концертною програмою з історичною довідкою про утворення Організації Українських Націоналістів виступив історик, заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас.
Після цього у вщент заповненому залі звучали патріотичні та народні пісні. Глядачі, серед яких були ветерани Дрогобицької станиці ОУН-УПА, молоді пластуни, учасники АТО, військові ракетної частини, що дислокується в Дрогобичі підспівували артистам, щедро аплодували, дарували квіти.
Завершився виступ артистів піснями «Лента за лентою набої подавай», «Молитва на Різдво», «Слава Україні» та вперше прозвучала нова пісня «Воїни світла, воїни добра».
Зі словами подяки до учасників музичного гурту «Кулі» звернувся перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Руслан Щерба. За творчу майстерність та популяризацію патріотичних пісень від імені Дрогобицької райдержадміністрації та районної ради він вручив подяку лідеру гурту Зиновію Медюху.
На подвір’ї районного народного дому було розгорнуто польову кухню, тому після концерту всі бажаючі мали змогу скуштувати смачний куліш, що приготували військові кухарі в/ч А-1108.













