25 листопада чисельна громада с.Уличне зібралася біля пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб згадати всіх, хто загинув найстрашнішою зі смертей - від голоду 1932-1933 рр.
Сльози на очах у всіх присутніх викликала літературна композиція «Голод очима дітей», яку виконали юні читці сільської бібліотеки Андрій Стефанків, Олена Габчак, Маркіян Сливка, Вероніка Павлишин, Юлія Лешик, Матвій Свірняк та Олена Савчин.
Поминальну панахиду за душі невинно убієнних жертв голодомору відслужив о.Петро Сливка.
Сільский голова Святослав Стефанків у своєму виступі згадав про страшні роки голодомору і звернувся до односельчан із закликом пам’ятати минуле заради майбутнього.
Присутні вшанували світлу пам’ять жертв голодомору в Україні 1932 – 1933 роках хвилиною скорботи.













