24 листопада уличненці зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб запалити свічку і схилитися в скорботному доземному поклоні перед пам’яттю жертв страшного голодомору.
Розпочалося скорботне віче поминальною Панахидою за душі невинно убієнних жертв голодоморів, яку відслужив о.Петро Сливка.
Вікторія Сирватка прочитала вірш, присвячений дітям-жертвам страшної голодної смерті.
Всі присутні вшанували світлу пам’ять жертв голодомору в Україні 1932 – 1933 роках хвилиною скорботи .













