» Культура » Вшанування пам’яті жертв Голодому в Уличному

Вшанування пам’яті жертв Голодому в Уличному

Автор: admin2 от 27-11-2018, 15:30
 (голосів: 0)

Вшанування пам’яті жертв Голодому в Уличному24 листопада уличненці зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб запалити свічку і схилитися в скорботному доземному поклоні перед пам’яттю жертв страшного голодомору.

Розпочалося скорботне віче поминальною Панахидою за душі невинно убієнних жертв голодоморів, яку відслужив о.Петро Сливка.

Вікторія Сирватка прочитала вірш, присвячений дітям-жертвам страшної голодної смерті.

Всі присутні вшанували світлу пам’ять жертв голодомору в Україні 1932 – 1933 роках хвилиною скорботи .

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua