Пам'ять — нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок є Голодомор 1932-1933 років. Не було ні війни, ні посухи, а була тільки зла воля одних людей проти інших.
В бібліотеці-філії с.Вороблевичі відбулася година пам'яті жертв Голодомору, яку організували і провели працівники бібліотеки Ганна Гошко та Леся Герій. Було організовано книжкову виставку У пам'ять про скорботний 33-й...”, біля якої Ганна Гошко провела огляд літератури. Ведучими заходу були Софія Хамець та Ольга Герман. Поетичні рядки про ті страшні роки звучали у виконанні Наталії Іванців, Ольги Герман, Марічки Герій, Марії Баб'як, Марти Бенько. На закінчення запалили свічку і хвилиною мовчання вшанували пам'ять померлих у страшні роки Голодомору.













