» Культура » «Україна пам’ятає! Світ визнає»

«Україна пам’ятає! Світ визнає»

Автор: admin1 от 26-11-2018, 15:56
 (голосів: 1)

«Україна пам’ятає! Світ визнає»«Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933роки. Український народ в смутку і в скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи «творців» цієї чорної сторінки в історії України». Такими словами розпочалася година пам’яті «Не маємо права забути», яку організували завідуюча бібліотеки-філії с. Вороблевичі Ганна Гошко та бібліотекар Леся Герій.

Ведучі заходу учні школи Софія Хамець, Ольга Герман, Остап Староста та Марія Онішків ознайомили всіх присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії. Час лікує душевні рани, але рану в серці України загоїти неможливо. Сьогодні необхідно робити все, щоб нинішнє покоління, особливо молодь, знали правду про ті лихоліття та свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось. На завершення заходу всі учасники заходу засвітили свічки та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua