» Культура » У відділі культури і туризму райдержадміністрації зробили підсумок зимових культурно-просвітницьких заходів

Автор: admin2 от 6-02-2018, 15:17

У відділі культури і туризму райдержадміністрації зробили підсумок зимових культурно-просвітницьких заходівНачальник відділу культури і туризму Надія Козар сьогодні, під час наради з працівниками культури району подякувала колегам за належну організацію та проведення культурно-масових заходів в рамках Новорічно-Різдвяних святкувань. Особливі слова подяки прозвучали на адресу тих колективів та народних домів, які на високому рівні представили свою творчість минулої неділі під час районного фестивалю “Колядує Франкове Підгір'я”. Надія Козар вручила їм грамоти та пам'ятні професійні фото їхніх колективів. Подяками відзначені також і ті художні колективи, які мали велике бажання приїхати на фестиваль, але через погодні умови не змогли взяти участь у районному святі.